Головна‎ > ‎Кафедра‎ > ‎

Історія кафедри

Кафедра оториноларингології ДЗ «ДМА» заснована у 1922 році. В різні роки на кафедрі працювали видатні вчені, які залишили помітний слід у вітчизняній оториноларингології: С.М.Компанієць, Я.А.Гальперін, Л.А.Луковський, Г.М.Титар, С.М.Соколенко, А.О.Сквірська та багато інших

З 1995 р. завідує кафедрою проф. В.В.Березнюк. За даний період впровадженню нових технологій в клінічну практику в великій мірі сприяло розширення міжнародних зв’язків кафедри з провідними науковими центрами СНД та Європи.

Зміцнення матеріальної бази кафедри і клініки, підготовка кваліфікованих кадрів дозволили впровадити в педагогічний процес і клінічну практику сучасні технології, що вивело ЛОР-клініку ДЗ «ДМА» на рівень однієї з кращих в Україні. Співробітники клініки постійно виступають з доповідями на республіканських та міжнародних конференціях.

Продовжуючи плодотворну працю по підготовці кваліфікованих кадрів для практичної охорони здоров’я та забезпечуючи високий рівень медичної допомоги населенню, колектив кафедри зберігає і приумножує традиції, закладені його вчителями і наставниками.